Bize Ulaşın : 05445397926
Mail : info@tekirdagbilgisayar.com
| | |

Hakkımızda


Datacom Bilgisayar 2008 yılında kurulmuş olan Datacom Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri,  Tekirdağ 'de faaliyet göstermekte olup, Kurumsal alanda her türlü sunucu, veri depolama, lisans, bilgisayar grubu ürünleri satışı, teknik destek hizmetleri, sistem destek hizmeti ve kurumlara yönelik bakım ve destek anlaşmalarıyla siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Müşteri portföyümüzde gerek kamu kuruluşları gerek ülkemizin önde gelen firmalarını bulunduran Datacom Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri sektörün en önemli unsuru olan "Müşteri Memnuniyetini" ilke edinerek, konusunda uzman personelleri ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri üretmekte ve hayata geçirmektedir.  

Misyonumuz


Bilişim ürün ve hizmetlerini uluslararası kalite standartlarında ve yüksek müşteri memnuniyetini sağlayacak biçimde sunmak, yine bu bağlamda iş ortaklarımızla sektörde öncü başarı hikayelerine imza atmaktır.


Vizyonumuz


Bilişim sektöründe müşterilerimize en ileri ve en doğru teknolojiyi sunmak, teknolojik gelişmelere hızla adapte olabilmelerini sağlamak ve bu alanda ülkemizin lider şirketi olmaktır.